ŽIVOČIŠNÁ VÝROBA

Nabídka volného pracovního místa

Přijmeme do našeho pracovního týmu pracovnici na pozici dojička krav. Jedná se o práci na HPP, dvě směny - ranní, odpolední. Nabízíme práci na malé rodinné farmě, vstřícné a solidní jednání, dobré platové ohodnocení. Nástup možný IHNED. Podrobnější informace na telefonu č. 603 774 807.


Farma je zařazena do kontroly užitkovosti, kdy průměrná roční užitkovost na jednu dojnici se pohybuje nad 10 500 litrů mléka ročně. Tím je farma zařazena v první desítce mléčné ligy. 

Na farmě chováme cca 100 kusů krav Holštýnského plemene a dalších cca 180 kusů hovězího dobytka.


Farma má uzavřený chov, to znamená, že nenakupujeme jalovice. Tím se chráníme před možným zavlečením nákazy zvenčí. Jalovičky se zařazují do chovu a doplňují tak stav o vyřazené krávy. 

Býčci do 2 měsíců stáří se prodávají na další výkrm nebo se chovají na výkrm přímo na farmě na druhé provozovně v Palačově. Po dosažení jatečné váhy jsou býci dodáváni na jatka.

Naší prioritou je kvalitní objemné krmivo pro náš dobytek a dojnice. Základem je krmná dávka tvořená kukuřičnou siláží a jetelotravní senáží. Tento kvalitativní ukazatel má zásadní vliv na produkci mléka.